اتحادیه ارومیه ،پرتال اتحادیه موسسات اتومبیل کرایه و آژانس های تلفنی و توریستی ارومیه

اخبار

هادی رضایی: مهندس عباداله اکبری، بادرایت تمام، مشکل آژانس های تاکسی تلفنی را حل میکند

صاباح نیوز: رئیس اتحادیه آژانسهای تاکسی تلفنی ارومیه که خود قبلا بزرگترین منتقد سیاستهای  دو گانه مدیریتی اعمال شده بر سیستم ناوگان موسسات سرویس دهی  تاکسی تلفنی بود، از مهندس عبادالله اکبری بعنوان  کسی که میخواهد  یک بار برای همیشه  مشکل این موسسات را  حل نماید  نام برد و گفت  طی سالیان گذشته آژانسهای  تاکسی تلفنی از دو ناحیه مختلف و از طریق اتحادیه آژانسهای تاکسی تلفنی و سازمان تاکسیرانی ساماندهی وهدایت می شدند .
هادی رضایی گفت: بعد از تصویب هیئت محترم وزیران در دولت نهم، مبنی بر مدیریت واحد آژانسهای  تاکسی تلفنی و استقلال صنفی آژانسها، با تاییدیه موکد ریاست محترم جمهور ، توقع بر این بود  که هرچه سریعتر  این معظل چندین ساله  مرتفع گردیده وبا انتقال پرونده  ازانسها به اتحادیه  سیستم واحدی آژانسهای تاکسی تلفنی را سازماندهی و ساماندهی نماید، اما اینگونه نشد و اعمال سیاستهای دوگانه در رده های مختلف مدیریت شهری واستانی  ما را ازدست یافتن  به چنین موفقیتی بدور داشت .

رضایی اظهار داشت: با تلفیق وادغام  وزارتخانه های صنعت ومعدن وبازرگانی وتشکیل وزارت خانه جدید صنعت ،معدن وتجارت این آروزها کمی رنگ باخت واحساس ما بر این بود  که ممکن است این ادغام موجب تشدید سیاستهای قبلی شود و گره مدیریتی  ناوگان موسسات تاکسی تلفنی  از این هم که هست  کورتر گردد. اما این مشکل نیز با تفکر والای استاندار محترم مرتفع گردیدو مدیریت عالی استان  یکی از قویترین وزبده ترین مدیران خود را بعنوان مدیر کل صنعت ،معدن وتجارت استان برگزیدند .

مهندس عبادالله اکبری از بدو ورود  تمام هم وغم خود را برای رفع مشکلات ومعظلات بوجود آمده در سازمان  تحت مدیریت خود  بکار گرفت .
هادی رضایی ضمن قدردانی از عباد الله اکبری و همکارانش گفت: مهندس اکبری از نخستین روزهای کاری خود ،مصوبه هیئت محترم وزیران مبنی بر واگذاری پرونده موسسات اتومبیل کرایه وآژانسهابه اتحادیه های صنفی  که با امضاءرئیس جمهور محترم  به تایید موکد ایشان رسیده بود را سرلوحه کار خود قرار داده و  در این رابطه با برگزاری جلسات مکرر و پیگیریهای دائمی،همیشه از استقلال کاری اتحادیه حمایت کرده است .
هادی رضائی در پاسخ به خبرنگار آبشار مبنی بر افزایش نرخ کرایه آژانسهای تاکسی تلفنی گفت:بعد از تصویب نرخ کرایه آژانسهای تاکسی تلفنی  در سال ۱۳۹۱ متاسفانه شاهد تورم قابل ملاحظه ای در جامعه بودیم  که این خود  موجب افزایش سنگین وسرسام آور  قیمت تعمیر ونگهداری  خودرو از قبیل قطعات ،لوازم یدکی،لاستیک و همچنین افزایش بی رویه  نرخ مراکز تعمیرگاهی و خدمات رسانی  خودرو گردید.
نرخهای فعلی کرایه اتومبیل، نرخهای غیر واقعی بوده وما شدیدا از سوی مسئولین استانی پیگیر  موضوع هستیم تا با یک سیستم واحد  و یک قیمت گذاری منصفانه بتوانیم بر این مشکل نیز فائق آییم.
هادی رضایی اظهار کرد: شاید نصب تاکسی متر بهترین راه حل این مشکل باشد. چون دراین شیوه نه حقی از راننده پایمال میشود و نه از مسافر حقی ضایع میگردد.
وی گفت عدم ثبات در نرخ کرایه ها، موجب گردیده  که اکثر  خودروهای فعال در آژانسها  به جمع مسافربرهای شخصی بپیوندند که بارها آسیب های اجتماعی این کار را از طریق جراید استانی و همایشهای برگزار شده  به استحضار مدیران استانی رسانده و از مسئولین پلیس راهور استان در خواست کرده ایم که از مسافربرهای شخصی  که بدون هیچ کنترل و نظارتی  با اخذ  کرایه های بالا که چندین برابر کرایه های اخذ شده از سوی آژانسهای تاکسی تلفنی است  موجبات نارضایتی مردم  شهر عزیزمان را فراهم آورده اند .

این مقام مسئول گفت:لازم به یادآوریست ،این مسافربرهای شخصی با بازار گرمی و حاشیه امنی که برای خود بوجود آورده اند ،در صورت عدم پیگیری از سوی مسئولین استانی و شهرستانی موجب بوجود آمدن معظلات اجتماعی فراوانی در ارومیه ودیگر شهرهای استان  خواهند شد .
وی گفت :البته هم اکنون نیز این معضل  بعنوان  یکی از  معضلات جدی در شهر مان  مطرح میباشد که رفع آن همت همه مسئولین استانی وشهری را می طلبد .

هادی رضائی گفت :در این رابطه اتحادیه آژانسهای تاکسی تلفنی آمادگی کامل  خود جهت ساماندهی  مسافربرهای شخصی و ارائه خدمات از قبیل بیمه تامین اجتماعی و سهمیه سوخت در صورت فعالیت این مسافربرها درآژانسهای تحت  پوشش  اتحادیه را اعلام می نماید.

رئیس اتحادیه آژانسهای تاکسی تلفنی ارومیه گفت :در همین جا واز طریق رسانه ها یاد آور می شوم  که برخی از افراد سود جو که البته تعدادشان هم کم نیست ،بدون اطلاع ارگانهای ذی ربط  وبدون اخذ مجوز از نهاد خاصی ، برای عبور از مسیرهای زوج وفرد و انجام  تخلفات عدیده ، خودروهای خود را به آرم و علائم آژانسها  مجهز نموده اند  که این امر موجب ایجاد خلل در ناوگان مسافربری  شهری و از بین  رفتن امنیت  مسافران گردیده است .
هادی رضائی گفت : عدم برخورد با این افراد در طولانی مدت  زمینه انجام  تخلفات فراوانی  از سوی این اشخاص  را فراهم می سازد و تمامی این تخلفات  به نام اتحادیه  وتمامیت صنف زحمت کش  اتومبیلهای کرایه ای  شهری تمام می شود و لذا از رئیس مقتدر پلیس  راهنمائی ورانندگی  استان  جناب سرهنگ ملازاده  که همیشه یار و یاور  اتحادیه در تمامی  امور بوده و اتحادیه همیشه از حمایتهای ویژه  ریاست و پرسنل  زحمت کش  راهنمائی و رانندگی  برخوردار گردیده ،در خواست داریم  تا این بار هم  برای رفاه حال و امنیت بیشر  شهروندان و همچنین  جهت جلو گیری  از تخلفات  از سوی مسافربریهای شخصی ،خودرو هایی که بدون اطلاع از مراجع ذی صلاح  اقدام به  نصب آرم و تابلو نموده اند را  با پیگیریهای خود  جمع آوری نموده و کما فی السابق  همیار این اتحادیه  صنفی در ارائه  خدمات بیشتر وبهتر  به مردم شهر عزیزمان  ارومیه باشند .
هادی رضائی  از تحویل پرونده  موسسات اتومبیل  کرایه دهی وپیک های موتوری  خبر داد و گفت که طی پیگیریهای مجدانه ومستمر،  پرونده موسسات فوق را تحویل گرفتیم  تا با بوجود آمدن یک اتحادیه واحد ، شاهد شکوفائی  هر چه بیشتر و روز افزون  اتحادیه در   ساماندهی و رتق وفتق امور این موسسات باشیم .وی گفت از بدو تحویل پرونده ها در پی رفع مشکلات  ومعظلات موجود وساماندهی  این صنوف  نیز قدمهای مثبتی بر داشتیم .
رضائی گفت: در طی این زمان کوتاه توانستیم  با همکاری نمایندگان این صنوف ،واحدهای بدون پرونده  را شناسائی  وجهت تکمیل پرونده ،به اتحادیه دعوت نمائیم . تعدادی ازاین واحدها  که بااتحادیه همکاری نداشتند،  با استناد به ماده ۲۷ قانون نظام  صنفی  محل فعالیتشان پلمپ گردیده و بقیه واحدها  در چارچوب  نظام صنفی به فعالیتشان  ادامه دادند .
این مسئول ادامه داد : با حضور در جلسه مدیریت  سوخت کشور  طی جلسات  حضوری  وپیگیریهای مستمر  اخیرا موفق شدیم  یک سایت اختصاصی  برای ثبت اطلاعات  این موسسات  جهت ارائه  خدمات اعم از  بیمه تامین اجتماعی وتغییر کلاسه کارت سوخت  دریافت نمائیم ، ودر سال۱۳۹۲ برای ارائه  خدمات و سمیه جدید سوخت هیچگونه  مشکلی نخواهیم داشت .
وی گفت با پیگیری های ما و حمایت مسئولین  توانستیم  کارتهای  سوخت اختصاصی  آژانسهای تاکسی تلفنی را از ۱۳۰۰ کارت به ۵۰۰۰ کارت در استان افزایش دهیم .
هادی رضائی گفت:همچنین در تلاش هستیم  تا در آینده نه چندان  دور  تمامی صنفهایی که  با اتحادیه همگن هستند  را به  رسته های اتحادیه اضافه نمائیم .
وی در پاسخ خبرنگار آبشار  که پرسید  این رسته ها کدام هستند  و جهت روشن نمودن  مطلب این رسته ها  را برای  مخاطبین  نشریه تبیین نمائید ،گفت: این رسته ها عبارتند از :

۱- مینی بوس تلفنی ها

۲ – وانت تلفنی ها

۳- آمبولانسهای خصوصی

که البته  در سایر استانها این امر  از سال ۸۸ تحقق یافته و رسته های فوق الذکر  در استانهای دیگر  زیر نظر  اتحادیه آژانسها ی تاکسی تلفنی  کار می کنند  ولی در استان ما  به علت مسائلی  که قبلا متذکر شدیم  امکان پذیر نگردیده، ولی در حال حاضر  اراده مدیریت  کلان استان بر این است  تا تمامی معظلات  بوجود آمده را  به یک باره  از میان بردارد و بسیاری از امور خدمات  رسانی  به مردم را  به خود آنان واتحادیه های امور صنفی و دیگر  تشکلهای مردمی  واگذار نماید  که در این راه  قدمهای مثبت  خوبی هم برداشته شده  است .
هادی رضایی ضمن ابراز قدردانی از هیئت رییسه مجمع امور صنفی شهرستان ارومیه گفت: اگر زحمات بیدریغ و شبانه روزی هیئت رییسه محترم خصوصا آقایان عزیز عسگر اوغلی و  اصغر طاهری پور نبود ، هرگز نمی توانستیم  اتحادیه ای مستقل و مقتدر را پی ریزی نماییم.

رییس اتحادیه آژانس های تاکسی تلفنی ارومیه گفت: در نهایت از  همکاری وحمایتهای  هیئت مدیره محترم، آقایان  جعفر جلیلی ،تورج  خویی ،جبرائیل جلیل زاده و فریدون سیف اله زاده  نهایت تشکر و قدردانی را می نمایم.

 

iconتوضیحات بیشتر

icon برچسب ها:
 • نوشته: emoktvti
 • تاریخ: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲
 • بدون نظر
 • مصاحبه هادی رضائی رئیس اتحادیه آژانسهای تلفنی ارومیه با نشریه آبشار در مورد عدم اجرای مصوبات دولت در این استان

  مصاحبه هادی رضائی رئیس اتحادیه آژانسهای تلفنی ارومیه با نشریه آبشار

   

  iconتوضیحات بیشتر

  icon برچسب ها:
 • نوشته: emoktvti
 • تاریخ: ۱۱ فروردین ۱۳۹۲
 • بدون نظر
 • دوگانگی مدیریتی مشکل مسافربرهای درون شهری

   

  iconتوضیحات بیشتر

  icon برچسب ها:
 • نوشته: emoktvti
 • تاریخ: ۱۱ فروردین ۱۳۹۲
 • بدون نظر
 • مصاحبه خبرگزاري صاباح نيوز با هادي رضايي رئيس اتحاديه در خبرگزاري آينا نيوز

  رئیس اتحادیه تاکسی تلفنی ها: مسئولین اجرایی باید تابع مصوبات دولت باشند
  اگر یک برگ از این مستندات بر علیه اتحادیه بود آیا عملکرد مسئولین باز هم این گونه بود و هیچ حرکتی از سوی مسئولین استانی انجام نمی گرفت؟
  رئیس اتحادیه تاکسی تلفنی های ارومیه در گفتگوی اختصاصی با صاباح نیوز اظهار داشت: مسئولین اجرائی باید تابع مصوبات دولت در مورد قرارگرفتن آژانس های تاکسی تلفنی تحت مدیریت واحد اتحادیه های صنفی باشند.
  هادی رضایی با اعلام این مطلب گفت : دوسال قبل هیئت وزیران جهت تسریع در امور هدفمندی یارانه ها تصویب نمود که تمامی آژانس های تاکسی تلفنی جهت دریافت کارت سوخت تحت مدیریت واحد اتحادیه صنفی قرار گرفته و زیر نظر وزارت بازرگانی اداره شوند.
  وی با اشاره به مشکلات اخیر آژانس ها گفت : بر اساس تصویب هیئت دولت و ابلاغ ریاست محترم جمهوری اعلام گردید که از این پس آژانس ها به صورت مدیریت واحد تنها از طریق اتحادیه های صنفی اداره شوند.
  گفتنی است تا پیش از این نیمی از آژانس ها تحت مدیریت شهرداری ها و نیم دیگر توسط وزارت بازرگانی سابق اداره می شدند.
  این مقام مسئول گفت : ابلاغیه ی مذکور که با دستور اکید رئیس جمهور محترم مبنی بر واگذاری تمام امور مؤسسات اتومبیل کرایه و آژانس های تلفنی به اتحادیه های صنفی همراه بود تاکنون طبق مستندات موجود هیچگونه اقدامی جهت تحقق یافتن این امر انجام نگرفته است.
  رئیس اتحادیه ی آژانس های تاکسی تلفنی ارومیه ادامه داد : تاکنون طی پیگیری های حضوری و کتبی از دفتر ریاست جمهوری و وزارت بازرگانی و دبیر هیئت عالی نظارت ، اعتراضات تمامی اتحادیه های آژانس های تاکسی تلفنی کشوری به مسئولین دولتی به علت عدم اجرای دستور فوق منجر به این شد که مجددا در مورخه ی ۱۲/۰۶/۹۰ هیئت محترم وزیران تصویب نمایند که موضوع فوق یعنی مصوبه هیئت دولت در مورد مدیریت واحد و آن هم از جانب اتحادیه های صنفی را این بار معاون اول رئیس جمهور نیز تأیید و جهت اجرا به واحدهای اجرائی در استان ها ابلاغ نمایند.
  رضایی با گلایه از مسئولین استانی خصوصا معاون عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت : با وجود تمامی مستندات و ۷۶ برگ کتبی مستند و مستدل هیچگونه اقدامی تا به حال در این مورد انجام نگرفته است. حال سؤال اینجاست که اگر یک برگ از این مستندات بر علیه اتحادیه بود آیا عملکرد مسئولین باز هم این گونه بود و هیچ حرکتی از سوی مسئولین استانی انجام نمی گرفت؟ لذا خواهشمندیم جهت رفع بلاتکلیفی مدیران آژانس ها و رانندگان تحت پوشش و آسایش هرچه بیشتر مردم ، مسئولین اجرایی یه عنوان مسئولین و والیان و حاکمان جامعه ی اسلامی احساس مسئولیت نموده و در اسرع وقت نسبت به مصوبات هیئت دولت که مصوبه ی آخر در تاریخ ۲۸/۱۲/۹۰ از سوی وزیر کشور به تمامی استانداران ابلاغ گردیده و نسبت به واگذاری پرونده ها به اتحادیه های صنفی اقدام نمایند.
  این مقام مسئول خاطر نشان کرد : در این راستا از سوی مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی جلسه ای در تاریخ ۰۸/۰۳/۹۱ ترتیب یافته بود که به دلایل نامعلومی این جلسه نیز ۱۰ دقیقه مانده به موعد مقرر لغو گردید و موضوع مدیریت واحد آژانس های تاکسی تلفنی دوباره در هاله ای از ابهام فرو رفت.
  وی در پایان گفت : در نهایت از تمام مسئولین اجرائی و متولیان امر خواهشمندم تا نسبت به رفع موانع بوجود آمده در اجرای مصوبه ی هیئت وزیران ، موجبات مرتفع گردیدن مشکلات و معضلات موجود در امر حمل و نقل درون شهری را فراهم آورند.

   

   

  iconتوضیحات بیشتر

  icon برچسب ها:
 • نوشته: emoktvti
 • تاریخ: ۲۲ خرداد ۱۳۹۱
 • بدون نظر
 • درددلهاي رئيس اتحاديه آژانسهاي تلفني اروميه

  درددلهايي با رياست اتحاديه آژانسهاي تلفني اروميه در مورد دو گانگي مديريت در امورات موسسات اتومبيل كرايه و آژانسهاي تلفني

  گفته هاي هادي رضايي رياست اتحاديه آژانسهاي تلفني اروميه واقعا شنيدني بود چرا كه ايشان طبق مستندات اعلام نمودند كه از مورخه ۸۸/۹/۳ با دستور اكيد رئيس جمهور مبني بر واگذاري تمام امورات موسسات اتومبيل كرايه و اژانسهاي تلفني به اتحاديه هاي صنفي هيچ گونه اقدامي جهت تحقق يافتن اين امر انجام نگرفته  از مورخه اعلام شده تا الان طي پيگيريهاي حضوري و كتبي از دفتر رياست جمهوري و وزارت بازرگاني و دبير هيئت عالي نظارت و اعتراضات تمامي اتحاديه ها به مسئولين كشوري به علت عدم اجراي دستور العمل فوق منجر به اين شد كه مجددا در مورخه ۹۰/۶/۱۲ توسط هيت محترم وزيران مصوب نمايند كه  موضوع فوق را معاونت اول رئيس جمهور نيز تاييد نموده ولي متاسفانه از سوي مسئولين استاني بخصوص معاون عمراني استانداري با داشتن ۷۶ برگ مستند كتبي استانداري هيچگونه اقدامي در اين مورد انجام نميدهند واقعا جاي سوال است اگر يك برگ اين مستندات بر عليه اتحاديه بود بازهم عملكرد مسئولين همانگونه خواهد بود خواهشمنديم به خاطر بلاتكليفي مديران ورانندگان تحت پوشش و مردم مسولين استاني به عنوان مسئول امنيت اجتماعي استان احساس مسئوليت نمايند و هم اكنون كه در مورخه ۹۱/۱۲/۲۸ باز از سوي وزير كشور به تمامي استانداران ابلاغ گرديد كه در اسرع وقت نسبت به واگذاري پرونده ها به اتحاديه هاي صنفي اقدام نمايند.در اين راستا نيز از سوي مدير كل دفتر هماهنگي امور اقتصادي استانداري جلسه اي براي مورخه ۹۱/۳/۸ ترتيب داده شده بود كه به دليل نامعلومي يه ده دقيقه  مانده به موعد مقرر جلسه مذكور را لغو گرديد خواهشمنديم از مسئولين كه اين موضوع   تبديل به يك معضل در امور حمل ونقل گرديده و متوليان اين امر را نسبت به اهداف كوتاه مدت و دراز مدت خود كه طبيعتا به نفع همشهريان در امور صنفي خود  ميباشد بلا تكليف گذاشته و در نهايت آرزوي موفقيت به تمامي خدمتگزاران صديق جمهوري اسلامي ايران را از ايزد منان خواستاريم.

   

  iconتوضیحات بیشتر

  icon برچسب ها:
 • نوشته: emoktvti
 • تاریخ: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱
 • بدون نظر
 • اتحادیه تاکسی تلفنی ها: در اجرای هدفمند سازی یارانه ها در کنار دولت خواهیم بود

  اتحادیه تاکسی تلفنی ها: در اجرای هدفمند سازی یارانه ها در کنار دولت خواهیم بود

  رانندگان آژانس ها تا پایان آذرماه فرصت دارند که کارت شناسایی دریافت کنند/ برای جابجایی مسافر درون شهر حتما باید از ماشین آرم و تابلودار استفاده شود
  اتحادیه تاکسی تلفنی های شهرستان ارومیه همایش اطلاع رسانی هدفمند سازی یارانه ها را برگزار کرد.
  به گزارش آینانیوز، در این همایش هادی رضایی رئیس اتحادیه، سرهنگ تیبا رئیس پلیس امنیت عمومی ناجا،سرهنگ علی النقی پور رئیس پلیس آگاهی،سرهنگ فتاح علی رئیس پلیس پیشگیری، نماینده شرکت نفت و جمعی از مدیران و رانندگان تاکسی تلفنی های ارومیه شرکت داشتند.
  رئیس اتحادیه تاکسی تلفنی های شهرستان ارومیه در ابتدای این همایش گفت: به مدت چهارسال متوالی قیمت های سرویس های تاکسی تلفنی ها ثابت مانده بود و چندماه مانده به طرح هدفمند کردن یارانه های این قیمت ها تغییر کرد و اکنون که موقع هدفمند کردن یارانه هاست شایسته است که ما نیز برای بهتر اجرا شدن این طرح در کنار دولت باشیم و برای اینکه رانندگان تحت پوشش اتحادیه از افراد سودجو و فرصت طلب متمایز گردند تمهیداتی را اندیشیده ایم که با اجرایی شدن این طرح ها هم اطمینان مردم نسبت به آژانس ها بیشتر می شود و هم افراد فرصت طلب و سودجو سریعا شناسایی می شوند.
  هادی رضایی در بخشی دیگر از اظهاراتش از ایجاد تسهیلاتی برای رانندگان آژانس های تاکسی تلفنی خبر داده و در اختیار قرار دادن کارتهای سوخت ویژه با سهمیه ۲۰۰ لیتر در ماه، تسهیلات برای دوگانه سوز نمودن خودروها و اختصاص دو واحد CNG برای تاکسی تلفنی ها با مساعدت شرکت نفت را از جمله این اقدامات دانست.
  وی تاکید کرد که تا پایان آذرماه تمام رانندگان باید کارت های شناسایی خود را دریافت کنند و برای جابجایی مسافرهای درون شهری حتما باید از ماشین های آرم دار و تابلودار استفاده نمایند.

  خبرگزاري آينا نيوز

   

  iconتوضیحات بیشتر

  icon برچسب ها: , ,
 • نوشته: emoktvti
 • تاریخ: ۲۳ آذر ۱۳۸۹
 • دیدگاه‌ها خاموش
 • تاكسي‌ها پليس دوم شهر هستند

  رئيس پليس راهنمايي و رانندگي اروميه:
  تاكسي‌ها پليس دوم شهر هستند

  خبرگزاري فارس: رئيس پليس راهور شهرستان اروميه گفت: تاكسي‌ها پليس دوم شهر هستند چراكه قبل از پليس در سطح شهر ارائه خدمات مي‌كنند و بعد از پليس نيز در شهر فعال هستند.

  به گزارش خبرگزاري فارس از اروميه منصور ملازاده صبح امروز در گردهمايي مديران و رانندگان اتحاديه آژانس‌هاي تاكسي‌تلفني اروميه كه در تالار ستارخان اروميه برگزار شد، اظهار داشت: قانون براي همه رانندگان از جمله تاكسي، تاكسي‌تلفني، خودروهاي نظامي و اداري يكسان است و رانندگان آژانس‌هاي تاكسي‌تلفني نبايد به دليل داشتن مسافر تلفني به حالت اورژانسي رانندگي كنند و يا برخي از قوانين راهنمايي و رانندگي را ناديده بگيرند.
  وي همچنين بر همكاري آژانس‌هاي تاكسي‌تلفني با راهنمايي و رانندگي تاكيد كرد و افزود: رانندگان آژانس‌ها با همكاري خود با پليس راهنمايي و رانندگي بايد رانندگان متخلف را از چرخه تاكسي‌تلفني‌ها خارج كنند.
  اين مقام مسئول از گسترش اقدامات هوشمند پليس راهنمايي و رانندگي در سطح شهر خبر داد و يادآور شد: اعمال قانون به‌ صورت هوشمند يكي ديگر از برنامه‌هاي پليس است كه برخي اوقات مامورين پليس راهنمايي و رانندگي براي كنترل نحوه ارائه خدمات آژانس‌هاي تاكسي‌تلفني‌ها به صورت مسافر نامحسوس وارد عمل مي‌شوند.
  ملازاده با بيان اينكه استفاده از خط ويژه براي تاكسي‌تلفني‌ها مقدور نيست، خاطرنشان كرد: تنها اتوبوس‌ها و تاكسي‌ها مي‌توانند از مسير ويژه در سطح شهر اروميه استفاده كنند.
  وي با بيان اينكه برخي تاكسي‌ها از آرم‌هاي آهن‌ربايي استفاده مي‌كنند و بعد از طي مسيري كوتاه آرم خود را برمي‌دارند، افزود: تمامي آژانس‌هاي تاكسي‌تلفني موظف هستند از آرم و تابلو استفاده كنند.
  رئيس پليس راهنمايي شهرستان اروميه اظهار كرد: رانندگان آژانس‌هاي تاكسي‌تلفني بايد سعي كنند در ساعات شلوغ از مسيرهاي پرتردد رفت و آمد نكنند و در صورت مشاهده هر تصادف و ترافيك با شماره تلفن ۱۱۰ و يا ۱۹۷ تماس گرفته و پليس راهنمايي و رانندگي از طريق مركز پيام در جريان وقوع هر گونه تصادف و ترافيك قرار گرفته و نظم را در شهر حاكم كند.

  http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8903060273

   

  iconتوضیحات بیشتر

  icon برچسب ها: , , , , , , ,
 • نوشته: emoktvti
 • تاریخ: ۲۰ خرداد ۱۳۸۹
 • بدون نظر
 • رانندگان آژانس‌هاي تلفني براي فعاليت در فضاي رقابتي تبليغ فرهنگي كنند

  رئيس پليس امنيت عمومي فرماندهي انتظامي آذربايجان ‌غربي:
  رانندگان آژانس‌هاي تلفني براي فعاليت در فضاي رقابتي تبليغ فرهنگي كنند

  خبرگزاري فارس: رئيس پليس امنيت عمومي فرماندهي انتظامي آذربايجان‌ غربي گفت: رانندگان آژانس‌هاي تلفني براي فعاليت در فضاي رقابتي بايد تبليغ فرهنگي كنند.

  به گزارش خبرگزاري فارس از اروميه، خيبر تيبا صبح امروز در گردهمايي مديران و رانندگان اتحاديه آژانس‌هاي تاكسي‌تلفني اروميه كه در تالار ستارخان اروميه برگزار شد، با اشاره به تهاجم فرهنگي و جنگ نرم اظهار داشت: حوزه فرهنگ هر ملتي مانند قلمرو جغرافيايي حدودي دارد و نفوذ دشمنان به حوزه جغرافياي فرهنگي، هويت، شخصيت، استقلال و اعتماد ملت را در معرض خطر قرار مي‌دهد.
  وي به مشكلاتي كه تلفن همراه مي‌تواند براي افراد ايجاد كند اشاره كرد و افزود: تلفن همراه وسيله‌اي مطمئن نيست و اگر امروز كشورهاي غربي و دشمن گوشي‌هاي تلفن همراه را همانند سيل وارد كشور مي‌كند، اهدافي دارند.
  تيبا همچنين با تاكيد بر رعايت حفظ ارزش‌هاي ايراني و اسلامي، اضافه كرد: تمام افراد با حفظ ارزش‌هاي ايراني و اسلامي و هويت فرهنگي خود مي‌توانند در مقابله با تهاجم فرهنگي گام‌هاي موثري بردارند و در اين ميان مديران و رانندگان آژانس‌هاي تاكسي‌تلفني با رعايت شئونات اسلامي و حفظ ارزش‌هاي ايراني و اسلامي مي‌توانند خدمات بهتري در فضاي رقابتي ارائه كنند.
  وي با بيان اينكه مي‌توانيم افكارمان را با انقلاب همسو كنيم، يادآور شد: مديران و رانندگان آژانس‌هاي تاكسي‌ تلفني با هوشياري و توسعه پايه‌هاي اعتقادي در ارائه خدمات به مسافران بايد در راستاي توسعه امنيت پايدار و توسعه اخلاق فرهنگي قدم بردارند.
  اين مقام مسئول با اشاره به عدم استفاده رانندگان آژانس‌ها از آرم‌هايي كه ترويج خشونت مي‌كنند تاكيد كرد و افزود: رانندگان بايد به جاي استفاده از آهنگ‌هاي مبتذل از آهنگ‌هاي اصيل ايراني استفاده كنند و هويت ناب ايراني و ارزش‌هاي اسلامي را حفظ كنند.
  رئيس پليس امنيت عمومي فرماندهي انتظامي آذربايجان‌غربي در پايان خاطرنشان كرد: مديران و رانندگان آژانس‌هاي تاكسي ‌تلفني بايد با نيروي انتظامي همكاري دوسويه داشته باشند تا جلوي تخلفات افرادي كه قصد دارند با سوءاستفاده از موقعيت آژانس‌هاي تاكسي ‌تلفني اعمال خلاف انجام دهند گرفته شود و با برقراري نظم و امنيت زمينه براي ارائه خدمات هرچه بيشتر براي شهروندان فراهم شود.

  http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8903060098

   

  iconتوضیحات بیشتر

  icon برچسب ها: , , , , ,
 • نوشته: emoktvti
 • تاریخ: ۲۰ خرداد ۱۳۸۹
 • بدون نظر
 • اتحاديه تاكسي‌هاي ‌تلفني اروميه در زمينه فرهنگي و ورزشي فعاليت مي‌كند

  رئيس اتحاديه آژانس‌هاي تاكسي‌تلفني‌هاي اروميه:
  اتحاديه تاكسي‌هاي ‌تلفني اروميه در زمينه فرهنگي و ورزشي فعاليت مي‌كند

  خبرگزاري فارس: رئيس اتحاديه آژانس‌هاي تاكسي‌تلفني‌هاي اروميه گفت: اتحاديه آژانس‌هاي تاكسي‌تلفني اروميه در زمينه فرهنگي و ورزشي نيز فعاليت مي‌كند.

  به گزارش خبرگزاري فارس از اروميه، هادي رضايي ظهر امروز در همايش مديران و رانندگان آژانس‌هاي تاكسي‌تلفني كه در تالار ستارخان اروميه برگزار شد، اظهار داشت: هدف از برگزاري اين همايش جلوگيري از تخلفات رانندگان، آشنايي بيشتر مديران و رانندگان آژانس‌هاي تاكسي‌تلفني با نحوه ارائه خدمات به مسافران است.
  وي ادامه داد: با توجه به اينكه اتحاديه آژانس‌هاي تاكسي‌تلفني نوپاست اما تلاش‌هاي زيادي براي سرپا نگه‌داشتن اتحاديه انجام گرفته است كه ساماندهي سوخت خودروهاي تاكسي يكي از اين اقدامات است و در حال حاضر مي‌توان گفت ۵۰‌ درصد مشكلات مربوط به سوخت خودروهاي دوگانه‌سوز رفع شده است.
  اين مقام مسئول از موافقت كاربري حداقل ۸۰۰ ليتر سوخت براي آژانس‌هاي تاكسي‌تلفني خبر داد و افزود: در حال حاضر در تلاش براي متحد‌الشكل كردن پوشش رانندگان آقا و بانوان راننده زير پوشش اتحاديه هستيم.
  رضايي همچنين از فعاليت اتحاديه در زمينه ورزش خبر داد و يادآور شد: با هدف حمايت از جامعه ورزشي تيم قوي‌ترين مردان استان را تشكيل داده‌ايم و اعضاي تيم اتحاديه به مسابقات كشوري راه يافتند.
  رئيس اتحاديه آژانس‌هاي تاكسي‌تلفني اروميه از رئيس سازمان بازرگاني آذربايجان‌غربي خواست تا مديران آژانس‌هاي تاكسي‌تلفني اهرم فشاري براي حفظ رانندگان داشته باشند.
  وي خاطرنشان كرد: با همكاري مسئولان تلاش مي‌كنيم تمام آژانس‌‌هاي تاكسي تلفني در سال جاري مجهز به سيستم كنترل از راه دور شوند.
  اين مقام مسئول افزود: در حال حاضر در شهر اروميه ۱۵۸ واحد آژانس تاكسي ‌تلفني زير‌پوشش اتحاديه و ۲۷۰ واحد زير‌پوشش سازمان تاكسيراني اروميه در حال فعاليت هستند.

  http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8903060283

   

  iconتوضیحات بیشتر

  icon برچسب ها: , , , , , , ,
 • نوشته: emoktvti
 • تاریخ: ۲۰ خرداد ۱۳۸۹
 • بدون نظر
 • جلوي فعاليت بي‌رويه مسافربر‌هاي شخصي بايد گرفته شود

  رئيس اتحاديه آژانس‌هاي تاكسي‌تلفني اروميه:
  جلوي فعاليت بي‌رويه مسافربر‌هاي شخصي بايد گرفته شود

  خبرگزاري فارس: رئيس اتحاديه آژانس‌هاي تاكسي‌تلفني اروميه گفت: جلوي فعاليت بي‌رويه ‌مسافربرهاي شخصي اروميه بايد گرفته شود.

  هادي رضايي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اروميه با بيان اينكه فعاليت‌آژانس‌هاي تاكسي‌تلفني در شهر اروميه به بن‌بست رسيده است، اظهار داشت: با توجه به اينكه بازار مسافربرهاي شخصي در سطح شهر اروميه پررونق است و قانون و نرخ مشخصي براي اين سواري‌ها وجود ندارد و با عدم نظارت بر اين سواري‌ها امكان بروز سوءاستفاده‌هاي مالي و اخلاقي افزايش مي‌يابد.
  وي از ارائه خدمات شش خودرو در ايام نوروز به‌ صورت رايگان توسط اين اتحاديه براي مسافران در سطح شهر اروميه خبر داد و گفت: هرچند كه در سال ۸۹ براي ۲۳ مورد از مسافران نوروزي ارائه خدمات شد، اما ۲۰۰ مورد با اتحاديه تماس گرفته و در ارتباط با مناطق تفريحي و جاذبه‌هاي گردشگري استان و شهر اروميه مورد راهنمايي كاركنان اتحاديه قرار گرفتند.
  رضايي با اشاره به برنامه‌ها و اهداف اتحاديه آژانس‌هاي ‌تاكسي‌تلفني اروميه در سال جاري گفت: در سال جاري بنا داريم در سطح شهر اروميه هيچ خودروي بدون آرم و تابلو وجود نداشته باشد و رانندگان خودروها با لباس مشخص و به صورت متحدالشكل در سطح شهر فعاليت داشته باشند.
  وي ادامه داد: با همكاري مسئولان تلاش مي‌كنيم تمام آژانس‌هاي تاكسي‌تلفني در سال جاري مجهز به سيستم كنترل از راه دور شوند.
  رئيس اتحاديه آژانس‌هاي تاكسي‌تلفني اروميه از افزايش ۲۰ درصدي كرايه‌هاي تاكسي‌تلفني بعد از تصويب كميسيون خبر داد و افزود: در حال حاضر ۱۵۸ تاكسي‌تلفني زير پوشش اتحاديه فعاليت مي‌كنند كه از اين تعداد پنج آژانس شامل آژانس تاكسي‌تلفني بانوان است.
  وي با بيان اينكه رانندگان آژانس‌ها بايد از فيلترهاي قانوني عبور كنند، خاطرنشان كرد: رانندگان مجرد بالاي ۲۵ سال مي‌توانند در آژانس‌‌هاي تاكسي‌تلفني فعاليت كنند.
  رضايي سهميه سوخت آژانس‌هاي تاكسي‌تلفني را ۴۵۰ ليتر اعلام كرد و گفت: اين ميزان بنزين براي برخي فصل‌ها كافي است ولي در فصل تابستان اين ميزان سوخت كافي نيست.

  http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8902140246

   

  iconتوضیحات بیشتر

  icon برچسب ها: , , ,
 • نوشته: emoktvti
 • تاریخ: ۲۰ خرداد ۱۳۸۹
 • بدون نظر
 • خرید اینترنتی کفش فروشگاه اینترنتی کفش درمان ریزش مو ثبت شرکت در ترکیه ریزش مو جلوگیری از ریزش مو آموزش زبان ترکی استانبولی خرید اینترنتی کفش خرید اینترنتی کیف ثبت شرکت در ترکیه اقامت ترکیه پاسپورت ترکیه ازدواج در ترکیه خرید خانه در ترکیه خرید اینترنتی لباس آموزش زبان ترکی استانبولی خرید اینترنتی شلوار خرید اینترنتی لباس مجلسی خرید اینترنتی لباس بچه گانه فروشگاه اینترنتی لباس مجلسی خرید اینترنتی کیف مجلسی خرید اینترنتی کیف مارک خرید اینترنتی کیف مارک خرید اینترنتی تونیک فروشگاه اینترنتی لباس زنانه فروشگاه اینترنتی لباس مجلسی فروشگاه اینترنتی لباس بچه فروشگاه اینترنتی لباس بارداری فروشگاه اینترنتی پوشاک فروش اینترنتی لباس خرید اینترنتی لباس زنانه فروشگاه اینترنتی لباس دخترانه فروشگاه اینترنتی لباس مردانه فروشگاه اینترنتی لباس مجلسی خرید اینترنتی لباس مردانه خرید اینترنتی کفش فروشگاه اینترنتی کفش مهدکودک مهد کودک